FOTÍM, 
BAVÍM SE, 
UŽÍVÁM SI TO
Ahoj jmenuji se Vašek a náplní mého života je fotografovat. 

“Díky foťáku zapomenete, že žijete. Není to jako kdybyste se skrývali, zkrátka zapomenete na všechno ostatní, kromě průhledu skrz hledáček.”

Mám to štěstí, že fotografování je činnost, která mne baví a neustále se snažím zdokonalovat. Nejcennější odměnou je spokojenost zákazníka, když se fotografie líbí a zákazník se vrací s přáním zachytit další okamžiky a etapy v jeho životě. Smysl pro humor a hlavně snaha o to, aby se fotografovaní cítili co nejlépe mohou dokázat spokojení klienti. Řídím se heslem “v jednoduchosti je krása”. Fotografování je pro mě nejen práce, ale hlavně zábava a vášeň, která mě naplňuje.

Jak už jsem psal na hlavní stránce, focení pro mně není jen cvakání. Je to pro mne odpočinek, relax, kdy utíkám od reality. Nejraději fotím svatby a portréty, ale občas také nemovitosti a přírodu. Mé zaměření není nějak specifické a proto není můj web zaměřený pouze na fotografie lidí, ale najdete zde ukázky z žánrů, které mě baví.
Ti, kteří mne znají tak vědí, že humor je vždy základem každého focení a nikdo se nemusí bát mne oslovit. Tudíž ani VY ne.
Pokud máte zájem o fotografování, neváhejte mne kontaktovat s nezávaznou poptávkou. Vše naceňuji individuálně, přesně podle poptávky každého z vás. Jsem hodně univerzální fotograf. Jsem vám k dispozici primárně pro:
Portréty
Bussiness portréty
Rodinná fotografie
Nebojím se ani produktové fotografie, fotografie nemovitostí a reportáže. 
V případě poptávky mohu zaslat ukázkové fotografie, které na mém webu nenajdete. Další fotky naleznete i na mém instagramovém profilu
Pokud byste měli zájem fotografovat svatbu, pak neváhejte navštívit stránku www.nesvatbovi.com, kde umíme, s kolegou Filipem, nabídnout kompletní balíček FOTO&VIDEO. Více info najdete našem webu.
Nahoru